ALS JE HEM NOG NIET GEZIEN HEBT

Rond afgelopen januari is de aangrijpende human interest camperfilm THE LEISURE SEEKER in premiere gegaan. Het gaat over een echtpaar in de US die ontzettend graag in hun camper reizen maar helaas door toenemende dementie van hem het steeds moeilijker krijgen van haar. Vrolijke en dramatische momenten wisselen elkaar af samen met prachtige beelden.

Niet een onderwerp waar je nou echt vrolijk van wordt maar als je ziet hoe deze twee mensen zich door die periode heen slaan, dat is gewoonweg aangrijpend.

En wie weet hoe wij zelf of wanneer wij zelf van onze camper uiteindelijk afscheid moeten nemen?

Klik op https://youtu.be/1GvHFSkyZlk voor de trailer van de film hierbij toe met de gedachte dat veel van onze leden deze film zouden kunnen/willen bezoeken of misschien op Netflix kunnen zien.