De gezelligste camperclub van Nederland

Reizen en Evenementen

Heb je ingeschreven voor een reis/evenement en kun je toch niet mee, stuur dan een mailtje naar recreatie@camperclubnederland.nl. De 1ste persoon op de wachtlijst wordt dan door de coördinator telefonisch benaderd om deel te nemen. Kan/wil die niet meer... dan belt de coördinator nummer 2, enzovoorts.

Heb je ingeschreven en betaald voor een reis of een evenement, dan ontvang je via de mail een geautomatiseerde bevestiging. Het is bij de CCN gebruikelijk dat je rond de 2 weken VOOR het evenement een e-mail ontvangt van de organisatoren. Bij een reis ontvang je een uitnodiging voor een kennismakingsweekend,

In deze intro vind je ook een overzichtje van Reizen en Evenementen die nog niet open staan, maar die wel in voorbereiding zijn. Zodra de reis/evenement is ontwikkeld en de prijs bekend is, zetten we ze op 'Open' en kun je je daarvoor inschrijven. Kijk nu alvast of je kunt inloggen!

  • 26 - 28 september 2025: Bieten 2025 - In voorbereiding

    Hieronder vind je de evenementen die open staan. Is daar nog plek? Schrijf je in en ga mee. 

EvenementeniCAL Export

Deventer op Stelten

Deventer op Stelten

04-07-2025 - 06-07-2025

Het internationale buitentheaterfestival 'Deventer op Stelten' biedt jaarlijks ruim 150 nationale en internationale topvoorstellingen op het gebied van buitentheater in de historische binnenstad van Deventer en locaties rondom het centrum.

Het festival wordt jaarlijks door duizenden bezoekers beleefd als een groots, veelzijdig, toegankelijk, uitzonderlijk en hoogstaand podiumkunstenfestival.

Groepen uit heel Europa geven het festival een internationale karakter.

Zie ook Deventer op stelten 2024 aftermovie on Video

Organisatie: Petra Backus en Jo Schönen

Kosten: Zie bij Details

Wij hebben meer plekken gekregen, ruimte genoeg. 

Inloggen om in te schrijven

West-Friese folklore dag en de Nachtmarkt

West-Friese folklore dag en de Nachtmarkt

16-07-2025 - 20-07-2025
GEANNULEERD

Jo Schõnen organiseert een 4-daags evenement rond de West-Friese folklore dag in Schagen en de Nachtmarkt in  Kolhorn.

We overnachten op camping Zonnehove 
Bassingerweg 8 
1766 GD Wieringerwaard

Marina Bakker en haar oudste dochter Dianne hebben het boerenbedrijf omgebouwd naar een boerencamping/camperplaats. Zij willen ons laten genieten van de prachtige weilanden en de charme van de polder, alles gelegen in het prachtige Noord-Hollandse dorp Wieringerwaard: www.campingzonnehove.nl/

Kolhorn heeft een rijke vissersgeschiedenis en is een van de mooiste dorpjes van Noord Holland. Tweehonderd kramen en stalletjes staan met een rijk gevarieerd assortiment opgesteld langs de monumentale West-Friese Omringdijk, de Nieuwe Streek en rondom de kerk: Nachtmarkt Kolhorn – De leukste nachtmarkt van Nederland

Kosten: 
1 camper met 2 personen: € 186 
1 camper met 1 persoon: € 134 
1 camper met 3 personen: € 255

Voor het programma en meer informatie zie verder onder 'Details'.

Inloggen om in te schrijven

HMT/IHF 25-28 juli 2025

HMT/IHF 25-28 juli 2025

25-07-2025 - 28-07-2025
Camperplaats Onder en Eindt
OPEN

Het internationaal Historisch Festival (IHF) wordt in het laatste weekend van juli in Panningen (Limburg) gehouden.

Het IHF is het grootste historische motoren- en tractorenfestival van Europa. Een Openluchtmuseum voor liefhebbers en entertainment voor het hele gezin. Er worden weer zo'n 3.000 stuks erfgoed tentoongesteld: tractoren, landbouwwerktuigen, stationaire motoren, vrachtwagens en autobussen. Het IHF bestaat in 2025 44 jaar en is uitgegroeid tot een groot evenement waar ook een stoomreuzenrad, -carrousel, -zaagmachines sen nog veel meer te zien is.
Ook worden er trekkertrek-wedstrijden gehouden. Het IHF duurt 2 dagen, wij zorgen voor 1 dagkaart voor leden die deelnemen aan dit festival. Het is ook gewoon prachtig om te zien...en te horen.   

Op het Internationaal Festival vind je ook werktuigen en machines al dan wel of niet werkend. Een kleine reeks voorbeelden van de werktuigen die je in Panningen kunt aantreffen zijn: een ploeg, cultivator, ondergronder, zaaimachine, rooimachine, getrokken kraan, mestverspreider, hooimachine en een combine.

Maximaal aantal deelnemers: 15 campers. 

Kosten:

  • 1 camper met 2 personen:  138 euro
  • 1 camper met 1 persoon:      95 euro
  • 1 camper met 3 personen:  188 euro

 

Locatie: 
Camperplaats Onder en Eindt                                                                           
Baarloseweg 15 A - 5988 NL Helden                                                                                   
Tel. 06-14 21 02 60                                                                                                              Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. - www.ondereneindt.nl

 

Voor het programma en meer informatie, zie verder onder 'Details'.

Inloggen om in te schrijven

Deventer Boekenmarkt + IJssellinie

Deventer Boekenmarkt + IJssellinie

01-08-2025 - 04-08-2025

Deventer Boekenmarkt

Deze keer is het de 35e editie van de jaarlijkse grootste boekenmarkt van Europa.

Op zondag 3 augustus 2025, gelegen in de sfeervolle boeken- en Hanzestad Deventer, gaat deze boekenmarkt van start.

Duizenden boeken van gerenommeerde boekhandelaren en antiquariten uit heel Nederland, zullen aanwezig zijn om ieder te voorzien van het beste literaire aanbod.

www.deventerboekenmarkt.nl

Op zaterdag 2 augustus is er open dag vanaf 12.00 uur bij de IJssellinie.

De IJssellinie was een uiterst geheime waterlinie uit de Koude Oorlog, die ons land moest beschermen tegen een mogelijke Russische invasie, Het Rode Gevaar.

www.ijssellinie.nl/rondleidingen

Kosten
Camper met 2 personen € 119
Camper met 1 persoon € 89
Camper met 3 personen € 151

 

Inloggen om in te schrijven

Culinair Camperen 2025

Culinair Camperen 2025

08-08-2025 - 10-08-2025
VOL

Titia en Frits van Laar willen voor de leden van de CCN van 8 tot 10 augustus 2025 Culinair Camperen organiseren, samen met de eigenaren van de Campertuin Veluwe Noord Oldebroek en restaurant Amuse uit ’t Harde.

Laat je eens heerlijk verwennen en geniet van heerlijke gerechten.

Met eventuele dieetwensen wordt rekening gehouden. Vermeld dat onder opmerkingen bij de inschrijving.

Op de camperplaats is stroom, één douche, één toilet aanwezig en een servicestation voor campers.

Voor zaterdag of zondagmorgen kan ook nog voor eigen rekening een ontbijt besteld worden (via: https://www.campertuin.com/ontbijtmand/ontbijt-bestelformulier)  voor wie dat wil en dat wordt aan de camper gebracht.

Er staat een tent van 8 x 4 m als binnenruimte bij slecht weer.

Voor de kosten en programma, zie details

Sorry, het evenement is nu vol en we konden geen registratie meer accepteren

Sallandse heuvelrug fietsen en varen over de Regge

Sallandse heuvelrug fietsen en varen over de Regge

15-08-2025 - 19-08-2025

Van vrijdag 15-08-2025 tot en met dinsdag 19-08-2025 organiseren Dini en Hans Baan een evenement op de Sallandse Heuvelrug met fietsen, een vaartocht op de Regge en een bezoek aan het klompenmuseum in Luttenberg, waar o.a. de Nachtwacht te bewonderen is. In augustus is de kans groot, dat de heide bloeit.

Locatie:
Camperpark Hellendoorn 
www.camperparkhellendoorn.nl 
GPS-coördinaten: 52° 24’ 51” N - 6° 25’ 55” E 
Veldhuizenweg 7, 7447PN  Hellendoorn 

Let op: de camperplek moet je zelf afrekenen i.v.m. automatisch in- en uitchecksysteem. De plaatsen zijn gereserveerd. Indicatie van de prijzen: € 17,50 per camper inclusief 2 personen, toeristenbelasting en wifi, exclusief stroom (16 ampère).

 

Kosten evenement
1 camper met 2 personen: € 115
1 camper met 1 persoon: € 58
1 camper met 3 personen: € 173

Voor het programma en meer informatie zie verder onder 'Details'.

Inloggen om in te schrijven

Broeker Veiling 2025

Broeker Veiling 2025

22-08-2025 - 24-08-2025

Het wordt alweer de vierde keer dat wij, Tineke en Herman Wijte, dit weekend organiseren. En, zoals wij terloops hoorden was het altijd een schitterend weekendje-weg. Ons weekend heet: 'Boi ons in Langedaik' en wordt gehouden op 22 t/m 24 augustus 2025.

Iedereen weet natuurlijk dat Langedijk, gemeente Dijk en Waard, dicht bij Bergen, bos en duinen ligt en dat watertrappelen in zee voor velen een ‘must’ is toch? Maar wil je van de bijzonderheden van ons dorp iets meer weten dan gaan we een geheel verzorgde dag naar onze Broeker Veiling. Deze Broeker Veiling is de eerste doorvaargroenteveiling van de hele wereld en wordt jaarlijks door duizenden bezoekers uit heel de wereld bezocht. Je zult getuige zijn van een ouderwetse werkwijze van groente telen, daarna veilen en vervoeren naar verre landen.


Locatie:
Camperplaats aan De Swaan 9 in Zuid-Scharwoude


Kosten evenement

1 camper met 2 personen: € 120
1 camper met 1 persoon: € 68
1 camper met 3 personen: € 173

Voor het programma en meer informatie zie verder onder 'Details'.

Sorry, het evenement is nu vol en we konden geen registratie meer accepteren

10-Daagse reis ‘Wereldsteden’ in Nederland

10-Daagse reis ‘Wereldsteden’ in Nederland

27-08-2025 - 05-09-2025

Herma en Henk Nab organiseren een 10-daagse reis in Nederland. 

We zijn met minimaal 10 equipes 10  dagen onderweg en bezoeken de wereldsteden die in het Noorden van Nederland liggen. In totaal doen we 5 campings of camperplaatsen aan.

We houden de buitenlandse plaatsnamen nog een klein beetje ‘geheim’. De buitenlandse plaatsnamen en bezichtigingen worden vermeld op de route die je elke dag toegestuurd krijgt via WhatsApp.

 

Kosten: 
1 camper met 1 persoon:  € 360
1 camper met 2 personen: € 460
1 camper met 3 personen:  € € 571

 

Voor het programma, meer informatie kijk bij 'Details'. 

Inloggen om in te schrijven

Nieuwe leden-weekend 2025- 2

Nieuwe leden-weekend 2025- 2

12-09-2025 - 14-09-2025

Tweede Nieuwe leden-weekend 2025

Het bestuur van Camper Club Nederland is blij met de grote toename van enthousiaste CCN-camperaars! Jaarlijks organiseren wij een ‘Nieuwe leden-weekend`. Voor 2025 staat er een tweede Nieuwe leden-weekend gepland van vrijdag 12 tot en met zondag 14 september  2025.

Dit weekend is voor nieuwe leden en op uitnodiging!

Kosten:

  • 1 camper met 2 personen (duo) € 37,50 per camper
  • 1 camper met 1 persoon (solo) : € 32,50 per camper

Prijzen zijn inclusief overnachting, toeristenbelasting, elektra, douche, schoon water innemen en vuil water lozen.

Voor meer informatie - zie details.

Sorry, het evenement is nu vol en we konden geen registratie meer accepteren

Opa-, oma- en jongegezinnen weekend

Opa-, oma- en jongegezinnen weekend

12-09-2025 - 14-09-2025
Recreatiepark Beringerzand
OPEN

Dit jaar gaan wij, Annemieke en May Aben samen met Mieke en Ben Hol, weer een Opa/Oma en Jongegezinnen weekend organiseren van vrijdag 12 september tot en met zondag 14 september.

We gaan naar het kindvriendelijke Recreatiepark  Beringerzand, Heide 5 in Panningen, met veel mogelijkheden, o.a. binnen- en buitenspeeltuin, binnen- en buitenzwembad, midgetgolf, jeu-de-boules  en restaurant/pannenkoekhuis.  

Het belooft een ontspannen en gezellig weekend te worden voor groot en klein.
Wij kijken ernaar uit jullie te zien om er samen een mooi weekend van te maken!

Voor prijzen en het programma, zie 'Details'

Inloggen om in te schrijven